Logo
Konum Seçiniz

Müşteri Girişi
Konum Seçiniz

Giyim

Giyim

Modayı yakından takip etmek ancak yine de özgün ve farklı görünmek isteyenlerdenseniz, elbiseden bluz modellerine, iç giyimden salopet, tulum ve pantolon seçeneklerine kadar çok sayıda giyim parçası sizleri bekliyor. Tepeden tırnağa kusursuz bir görüntü için, alt ve üst giyim modellerini zevkinize göre kombinleyebilir, kendi tarzınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Sezonun en sevilen kıyafetlerini bulabileceğiniz bu geniş kategoride, büyük beden çeşitlerinden bebek kıyafetlerine kadar çok sayıda seçenek bulunuyor. 

Yeni sezon giyim parçalarında, renkler ve tasarımlar göz doldururken, uygun fiyatlarıyla en şık kombinleri oluşturmanız da mümkün. İster basic parçalar kullanarak isterseniz göz alıcı, işlemeli ve aksesuar detaylı parçalardan yola çıkarak, farklı ve heyecan verici kombinler oluşturabilirsiniz. Desenli ve düz renk parçaları bir arada kullanabilir, farklı ve ışıltılı renklerle dolaplarınıza hareket kazandırabilirsiniz. Kadın giyim parçaları arasında en gizli kalmış yıldızlardan iç giyim modelleri de yeni sezonda son derece farklı ve göz alıcı. Dantelli, saten ya da güpürlü onlarca farklı tasarım arasından seçim yapabilir ya da fantezi giyim parçalarını tercih ederek istediğiniz cesur görüntüye kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Her Bedene Uygun Giyim Parçaları için Doğru Adres

Oversize akımı hala moda dünyasında hükmünü sürdürürken, beden ölçünüz ne olursa olsun, bu rahat akım başta olmak üzere hemen tüm akımları takip edebileceğiniz kıyafetlerle rahatça dolabınızı oluşturmanız mümkün. 60’lı yılların hippi tarzını günümüze uyarlayan vintage giyim parçalarına da iş toplantılarınızda rahat ve şık olmanızı sağlayacak elbise ve kumaş pantolon modellerine de kolaylıkla her bedende sahip olabilirsiniz. Büyük beden giyim bölümünde yer alan elbise ya da ceket modellerinde hem çok sayıda farklı seçeneğe hem de son derece uygun fiyatlara ulaşmanız da mümkün. En küçük beden için arayışlarını sürdürenler için slimfit kesim onlarca tasarım kullanıcılarını bekliyor.

Renkli, düz renk, desenli ya da sade çok sayıda alternatife ulaşabileceğiniz kategoride, hamile giyim de unutulmamış. Emzirme sütyeni ya da atleti başta olmak üzere, hamile elbisesi ve tüm diğer giyim parçalarında çok sayıda beden alternatifine kolaylıkla ulaşmanız da mümkün.